Hakkımızda

Aktes Isı,1990 yılından beri merkezi sistemde ve bireysel ısınma sistemlerinde kullanılan sıcak su kazanlarının yanı sıra endüstriyel proseste kullanılan buhar kazanları üretimi yapmaktadır.

Sivas’da 7500 m2 kapalı ve 5000 m2 açık olmak üzere toplam 12500 m2 alanda üretim yapan Aktes Isı, ISO9001 standartlarına ve TS & EN standartlarına uygun katı, sıvı ve gaz yakıt ile çalışan sıcak su kazanları üretimi yapmaktadır.

Gelişen ve hızla büyüyen ülkemizin 2023 hedeflerine hedeflerine ulaşmasında yerli ürün üretmenin öneminin farkındayız, dolayısı ile ürettiğimiz çelik kazanların yanı sıra uzun AR-GE çalışmalarımızın neticesinde ürettimini yaptığımız, merkezi ısıtma sistemlerinde kullanılan, akte.mix serisi, yoğuşmalı premix brülörlü sıcak su kazanı üretimi yapmaktayız.

Sıcak su kazan üretiminde uzun yıllar bilgi ve tecrübeye sahip çalışanlarımız ile üretimini yaptığımız, faydalı model belgeli, patentli akte.mix Serisi premix brülörlü yoğuşmalı sıcak su kazanlarının yerli üretim ve çelik eşanjörlü olması ayrı gurur kaynağımızdır.

Aktes Isı San.Tic.Ltd.Şti. ayrıca bir OEM üreticisidir.

Aktes Isı San.Tic.Ltd.Şti.’nin vizyon ve hedefi, ısıtma sitemleri için ürettiğimiz ürünlerde en iyi kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlamak ve hızla artan ihracat potansiyelimiz ile güvenilir ve tercih edilebilir bir markaya sahip olmaktır.
 

Tanıtım Videosu

 

/uploads/hakkimizda.png
/uploads/politikalar.png

Politikalarımız

En iyi standartlarda ve yüksek kalite değerlerinde ürünler üretmek ve proje ortaklarımızı, müşterilerimizi memnun etmek ana amaçlarımız arasındadır.

Bu bağlamda, en fazla saygı duyulan belge yetkilendirme kuruluşu olan SZUTEST den aldığımız, ISO9001:2008 ve TSE kuruluşundan aldığımız CE belgelerimiz ile ürün güvenirliliği ve kalitesinin dünya standartlarında olduğunu belgeliyoruz.

Sahip olduğumuz bu sertifikalar hammadde ve üretim aşamalarının en titiz şekilde denetlendiğinin kanıtıdır.

Firmamız sektöründe Türkiye’nin en önde gelen firması konumundadır.

  • Kalite ve teknolojiyi firmanın en önemli hedefi yapacak eğitimli personel oluşturmak.
  • Müşteriden gelen şikayet ve temenniler doğrultusunda ürün ve hizmet tarzları geliştirmek, sürekli iyileştirmek.
  • Müşteri şartları, yasal şartlar, ulusal ve uluslar arası standartlar şartların yerine getirmek
  • AKTES’ i ısı sektörüne yön veren bir firma haline getirmek.
  • Belirlenen hedeflere ulaşmak için AKTES ‘de bir takım ruhu oluşturmak.

Copyright © 2024 Her hakkı saklıdır. Aktes